MHA: Prequel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MHA: Prequel

My Hero Academy fan fiction textové cz/sk rpg
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Ako na postavu

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Posts : 7
Join date : 2019-06-01

Ako na postavu Empty
PostSubject: Ako na postavu   Ako na postavu EmptyWed Apr 15, 2020 1:00 pm

Zopár pravidiel pred tým než napíšem potrebné "essentials":


- nie je potrebné dávať si mrtne silou mocou záležať no meme postavy ja osobne nebudem tolerovať (pretože ich mám plné zuby sorry)
- počítajte s tým že aj si budete chcieť meniť postavu, tak táto ktorú si vytvoríte bude musieť zomrieť
- ak sa chcete rozpísať je to ok ale nezaručujem, že si to "schvaľovací" tím celé prečíta, pravdpeodobne sa budeme pozerať hlavne na tie "essentials"
- je mi jedno akým spôsobom to bude vyzerať, ale čím bude krajší template / vzhľad vášho topicu (postavyň, tým skôr to schválim .. just saying


Takže potrebné must have veci ktoré v postave musia byť:

Všeobecné info:
Meno a priezvisko
Alias/prezývka 
Presvedčenie (hrdina / záporák)

Osobné info:
Vek
Pohlavie
Vzhľad
Povaha (? nezabijem vás ak budete improvizovať)

Stručný "STRUČNÝ" príbeh

Schopnosti:
Názov Quirku
Schopnosti/vlastnosti 
Backlash (niečo ako zápory quirku, takmer kaźdý niečo mal.. Orca mal slabinu pri striedaní teplôt sa mi zdá, eraser nemohol žmurkať etc etc)
 - admini si vyhradzujú nárok nepovoliť / navrhnúť úpravu quirku, ak sa bude zdať nedostatočný backlash pr isilných quirkoch

Body:
Maximálny počet dohromady: 15
Minimálny počet v jednej kategórii: 1 (2 je považované za "priemer")
Maximálny počet v jednej kategórii: 5 (6 je povolené len v jednej kategórii a výmenou za to je celkové maximum iba 12)
Kategórie:
Power - koľko toho postava unesie, čo je schopná rozbiť a podobne
Speed - ako rýchlo sa postava premiestňuje, ako rýchlo reaguje, ako rýchlo sa hýbe a podobne
Technique - jak dobre postava využíva svoj quirk (počet techník) a support itemy
Intelligence - z hľadiska informovanosti, predvídania a rýchlosti zmysluplného plánovania
Cooperativeness - jak jednoducho je postava schopná kombinovať svoje techniky s inými a ovplyvňovať NPC postavy
Back to top Go down
https://mha-prequel.forumotion.me
 
Ako na postavu
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MHA: Prequel :: In-game :: Heroes and Villains-
Jump to: